Ik vraag me af of ik een nieuwe elektrische aansluiting voor een gasbereik aan deze lijn kan toevoegen? [duplicaat]

1

Ik vond de elektriciteitsleiding met slechts één opvangbak voor afvalverwerking. Ik vraag me af of ik een nieuwe elektrische aansluiting voor een gasbereik aan deze lijn kan toevoegen?

    
reeks Alb 16.12.2014 / 03:08

2 antwoord

2

Aangezien het gasbereik alleen elektrisch is voor klok en ontsteking, komt het goed (met een 20A-circuit). Goed zijn en slagen voor inspectie zijn twee verschillende dingen.

De echte vraag is echter wat de oven en afvoer vereisen en hoe groot het circuit is. In de handleiding voor oven en afvalverwerking moet informatie worden gegeven over de circuitvereisten. Mijn beschikking zegt bijvoorbeeld dat het voor een 20A-circuit gedeeld kan worden met een ander stopcontact.

Lees dus de handleiding om te zien of dit voor u werkt. Als je ons de exacte modellen gaf, konden we beter antwoorden. Als dit is toegestaan, vraag het dan aan uw inspecteur. Uw configuratie is heel normaal in mijn omgeving, maar niet normaal in andere.

    
antwoord gegeven 16.12.2014 / 05:22
-1

Ik zeg nee.

Reden # 1: de NEC (ik heb alleen 2014 beschikbaar voor mij)

National Electric Code 2014 Edition

Article 210 Branch Circuits

III. Required Outlets

210.52 Dwelling Unit Receptacle Outlets

(B) Small Appliances

(2) No Other Outlets.

The two or more small appliance branch circuits specified in 210.52(B)(1) shall have no other outlets.

Exception No. 1: A receptacle installed solely for the electrical supply to and support of an electric clock in any of the rooms specified in 210.52(B)(1).

Exception No.2: Receptacles installed to provide power for supplemental equipment and lighting on gas-fired ranges, ovens, or counter-mounted cooking units.

Reden # 2: een GFCI zal de apparatuur niet voorzien van een adequaat grondpad. Sommige gemeenten kunnen dit toestaan, maar ik zou een nieuw circuit voor dit apparaat willen trekken.

(oeps, ik ga natuurlijk ervan uit dat het verwijderingscircuit beschikt over GFCI-bescherming)

    
antwoord gegeven 16.12.2014 / 03:46