Welke FAA-regels gelden voor een gekoppelde buiten UAV-vlucht?

8

Deze vraag heeft betrekking op de mogelijkheid om buiten een onbemand luchtvaartuig (UAV) te werken, bijvoorbeeld een in de handel verkrijgbare quadcopter, maar met het onderscheid tussen het bedienen van de UAV tijdens tethering .

In deze juridische brief interpretatie , stelt de FAA dat:

The FAA has repeatedly affirmed it's position that any vehicle designed for tethered operations only, and not for "free flight", should be considered a kite.

Een toepasselijke vlieger (meer dan 5 lbs., enz.) zou onderhevig zijn aan 14 CFR 101 .

Echter, UAV's die oorspronkelijk waren ontworpen voor gratis vluchten zouden duidelijk niet voldoen aan de definitie van "vlieger", zelfs als ze met een tethering zouden worden bediend, aangezien het oorspronkelijke ontwerp alleen voor "vrije vlucht" en niet voor gekoppelde operaties was.

Dit is mijn belangrijkste vraag: Als een UAV aan een kabel zou zijn bevestigd en zo zou worden gebruikt, zou die UAV dan nog onderworpen blijven aan alle wettelijke vereisten met betrekking tot de werking van UAV's?

Daarnaast ben ik geïnteresseerd in het volgende:

Is er een juridische verklaring van de FAA met betrekking tot deze kwestie of een ander regelgevend of begeleidend materiaal waarvan ik me niet bewust ben?

Zijn er regels die de vliegtuig -vlucht regelen, in het algemeen, behalve 14 CFR 101 ?

    
reeks J Walters 10.05.2016 / 15:30

1 antwoord

4

Het regelgevingsdocument van de FAA voor UAV's zegt dat aangebonden UAV's niet worden beschouwd als ballonnen of vliegers ( dankzij Steve V. om het te vinden):

[...] a small unmanned aircraft that uses powered systems for actions such as propulsion or steering is not a balloon or kite subject to part 101

en

[...] the FAA notes that the definition of small UAS in this rule includes tethered powered small UAS

Een UAV is dus geen vlieger en is onderworpen aan alle algemene UAV-regels (ik denk ze worden op een gegeven moment gepubliceerd als 14 CFR 107 . Er zijn ook een paar FAA-bronnen die zeggen dat als een vastgebonden vliegtuig van welk type dan ook geschikt is om gratis te vliegen, dan zijn alle gebruikelijke voorschriften van toepassing. Dit is van de door u geciteerde interpretatie

Since 1957, the FAA has repeatedly affirmed its position that any vehicle designed for tethered operations only, and not for "free flight" should be considered a kite.In contrast, if an ultralight vehicle is designed to be tethered only until it achieves a predetermined altitude and is released for free flight, that ultralight is an aircraft regulated under part 103 during the entire operation.

Er is ook een zeer duidelijke verklaring over tethered balloons:

Free and Tethered Flight Considerations. If a balloon is considered an aircraft under one circumstance (such as free flight), it must still be considered an aircraft under other operating circumstances, including tethered flight. Tethered balloons are considered aircraft, and must be operated in compliance with all construction, certification, airworthiness, registration, and operating regulations applicable to aircraft.

Die opmerking over "bedrijfsomstandigheden" lijkt de algemene FAA-positie op gekoppelde vliegtuigen te zijn.

    
antwoord gegeven 09.08.2016 / 22:23